Muscle Arabalar Teması

Windows 7 ve Windows 8 için Muscle Arabalar Teması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft
Muscle Arabalar Teması; klasik Amerikan araba tutkunlarını mutlu edecek Windows tema uygulamasıdır. Klasik Amerikan arabalarının birbirinden farklı model resimlerinin yer aldığı etkileyici görüntüleri masaüstünüze taşıyan ücretsiz program kullanıcılarının

Muscle Arabalar Teması; klasik Amerikan araba tutkunlarını mutlu edecek Windows tema uygulamasıdır. Klasik Amerikan arabalarının birbirinden farklı model resimlerinin yer aldığı etkileyici görüntüleri masaüstünüze taşıyan ücretsiz program kullanıcılarının memnun kaldığı bir tema programıdır.

Muscle Car olarak isimlendirilen bu klasik arabalar güçlü motorları, parlak renkleri ve krom bileşenleriyle öne çıkıp göz doldurmaktadır. Muscle Car klasik arabaların etkileyici görünümlerini konu alan temalarda farklı renk ve açılardan çekilen araba fotoğrafları duvar kağıdı haline dönüştürebilirsiniz.

Muscle Arabalar Teması; Windows 7 ve Windows 8'de kolaylıkla kullanabileceğiniz 14 adet birbirinden etkileyici masaüstü arka planı  ve bu temalara uygun ayarlanabilir pencere rengi yer almaktadır.

 

Daha Fazla Göster
Muscle Arabalar Teması indir